Navigate / search

Dijital İK Konferansı, 28 Kasım’da.

İK’cılar şirketlerin mimarları, oyun kurucuları, geçmişi ve gelecekleri…İşte bu yüzden şirkette ne oluyor, ne olmuyor, ne olamıyor bilmeli. Bunun yanında sadece kendi şirketi hakkında değil, çevresinde olan bitenler konusunda da gelişmeleri takip edebilmeli.

Sn. Fatoş Karahasan’ın Dijital İK Konferansı’na davetini aldıktan sonra ben de bu konuyu düşünmeye başladım. Neleri biliyorunuz, neleri bilemiyoruz, ya da bildiklerimizi saklıyoruz.

Ben 28 Kasım’da Çeşitlilik ve Dahil Etme konusunda bildiklerimi paylaşmak, bilmediklerimi öğrenmek, esinlenmek ve yeni bağlantılar kurmak için orada olacağım. Çok yakında sitede program da açıklanacak, şimdiden şunu söyleyeyim, harika konuşmacılar-konular, sizleri bekliyor.

Peki siz, siz orada olacak mısınız?

Comments

Gökhan Yılmaz

Merhaba İrem Hanım

Bu güzel konferansı geçtiğimiz seneden beri sosyal medya aracılığı ile takip etmekteyim.Paylaşımınızı görünce yorum yapmak istedim :)

Açılış konuşmasını Sn.Fatoş Karahasan’ın yapacağı ve sizinde Buzdağı’nın Farkında Mıyız? sunumuyla yer alacağınız bu güzel etkinliği kaçırmamak lazım.

Kasım’da düzenlenecek olan bu güzel konferansta size başarılar dilerim.

Saygı ve selamlar

Gökhan Yılmaz

irem

çok teşekkürler, orada görüşmek üzere!

hakan

orada olmak için her şeyimi vermeye kalksam da 550 TL + KDV’lik kaynağım yok maalesef ve orada olamamama sebep olan bu durum içler acısı